Welcome to my blog!!!!


www.taylor-lautner-vlkodlak.blog.cz
Ahojky!Výtej na mém blogu o Taylor-ovi Lautner-ovi!!!Doufám, že se ti tu bude líbit, a že se sem vrátíš =D

Balck List ♥TADY♥
Chceš spřátelit? ♥TADY♥
Moje Klikačky ♥TADY♥
Reklamy jen ♥TADY♥


Knížky

Nový měsíc - kniha

3. března 2010 v 15:58 | Smiley_Miley

Celý příběh Nový Měsíc ( v originále New Moon) se opět odehrává v malém městečku Forks. Příběh Srmívání 2 začíná Bellinou oslavou, která se nepříjemně zvrtne - Bellu se řízne o obálku a Jasper, který ucítí krev jí napadne. Po této události se rozhodne Edward i se svou rodinou odejít z Forks a už se nikdy nevrátit. Skutečně odjíždí a odhání od sebe Bellu, která se z jeho odchodu nemůže vzpamatovat několik měsíců. Po pár měsících jí pomůže její nejlepší přítel - Jacob Black.
Bella se vystavuje mnoha nebezpečenství v úmyslu slyšet Edwardův hlas. Jednoho dne skočí z útesu a Edward si myslí, že je mrtvá, proto odjíždí do Volturie - město královský upírů v Itálii. Isabella se vše dozvídá přes Alici a společně se do Itálie vydají.

Stmívání - kniha

3. března 2010 v 15:56 | Smiley_Miley


Celý příběh Stmívání se odehrává v malém deštivém městečku Forks, kam se přestěhuje hlavní hrdinka Bella ke svému otci. Život ve Forks jí zpočátku přijde nudný a nezajímavý, ale to vše jen do chvíle než se se seznámí s tajemným mladíkem Edwardem, který jí zachrání před rychle jedoucím neovladatelným autem. Poté se Bella díky svému usilovnému pátrání dozvídá pravdu o tom, že Edward je upír a příběh náhle nabírá jiný spád.
 
 

Reklama
Reklama