Welcome to my blog!!!!


www.taylor-lautner-vlkodlak.blog.cz
Ahojky!Výtej na mém blogu o Taylor-ovi Lautner-ovi!!!Doufám, že se ti tu bude líbit, a že se sem vrátíš =D

Balck List ♥TADY♥
Chceš spřátelit? ♥TADY♥
Moje Klikačky ♥TADY♥
Reklamy jen ♥TADY♥


Biography

Taylor Lautner - životopis

13. března 2010 v 17:43 | Smiley_Miley
Povolání: Herec
Věk: 17
Datum narození: 11. 02. 1992
Místo narození: Grand Rapids, Michigan, USA
Znamení: Vodnář Výška: 179 cm
Taylor Lautner se narodil 12. února 1992 v Grand Rapids, Michigan, USA. Už jako malý projevoval určité nadání. V 6-ti letech začal dělat karate a ani ne o rok později začal vyhrávat ceny na různých turnajích. Poté byl pozván, aby trénoval u sedminásobného vítěze v karate, Mikea Chata a v 8 letech reprezentoval svou zemi a získal tři zlaté medaile. Kromě karate má rád i fotbal a baseball.
Ačkoli miloval karate, už v sedmi letech okusil hraní a to poté, co byl na konkurzu do role v reklamě na Burger King. Nakonec neuspěl, ale hrát ho bavilo a tak požádal své rodiče, aby ho v tom podporovali. Právě s rodiči objížděl různé konkurzy. Dokonce se kvůli synově snu přestěhovali do Los Angeles, kde měl větší šance. Od té doby začal dostávat různé menší roličky. Zahrál si např. v episodách My wife and kids (2001),Kalifornské léto. Také namluvil pár rolí v kreslených seriálech.

První větší úspěch přišel v roce 2005, kdy Taylor dostal roli ve filmu Dobrodružství žraločáčka a lávovky. V témže roce účinkoval ve filmu Dvanáct do tuctu 2. Ovšem zatím největší úspěch mu přinesl film Stmívání

Taylor a jeho nemoc...Nééé

13. března 2010 v 16:33 | Smiley_Miley
Vlkolak z upírskej ságy Jacob Black, herec Taylor Lautner, trpí nevyléčitelnou a velmi vážnou chorobou, pre ktorú nemôže ani pokojne sedět.


Tady je úryvek ze článku, který jsem našla:


Mladý herec má nezvyčajnú chorobu. Taylor totiž nedokáže kontrolovať svoje stehná a to mu robí problém hlavne vtedy, keď sedí. Jeho kolená sa totiž hore-dole pohybujú, mykajú - akoby bol nervózny.
"Ľudia ma dosť často upozorňujú na to a prosia, aby som s tým mykaným prestal. Ale ja to nedokážem kontrolovať, preto im neviem ani vyhovieť. Ak by som sedel v autě, zrejme by sa celé auto kolísalo," prezradil Lautner.
Táto choroba mu iste znepríjemňuje dni, no čo sa týka jeho hereckých výkonov, na tých to vôbec nevidieť.

Taylor Lautner - Kousek Životopisu

3. března 2010 v 19:53 | Smiley_Miley

Taylor Lautner

Krásný, namakaný vlkodlak! Parťák Roberta z filmového trháku Stmívání! Neuvěřitelně božsky nevinný obličej, dokonale vyrýsované tělo a milé sympatické vystupování.

Která z nás by po něm hned s chutí neskočila?! Ten pocit bezpečí v jeho náruči musí být nepřekonatelný... Ach jooo:-)
 
 

Reklama
Reklama